Четверо бердянських журналістів погодились співпрацювати з окупантами
![]()
В Бердянську, який знаходиться у тимчасовій окупації рф, четверо журналістів погодились співпрацювати з російськими військовими.
Як пише Національна спілка журналістів України, тележурналістка Юлія Ваченкова, ведуча програм на ТВ-Бердянськ, сьогодні у етері русТВ, «керує» — збирає «команду». Вже в «команді» Володимир Головатий та Володимир Дьомін.
«І голос улюбленого городянами популярного радіоведучого «Азовської хвилі» Семена Шатурського (його ще звали Порватів Семен), знову звучить в етері радіо… «Вільний Бердянськ», яке почало мовити на частоті «Азовської хвилі», відтиснутої орками», — йдеться у дописі.
На онлайн засіданні секретаріатом Запорізької облорганізації НСЖУ прийнято рішення про виключення з лав спілки Семена Шатурського і Володимира Головатого, інші — до НСЖУ не входили.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

