Gorozhanin.com.ua

Зеленський – хитрий проект Порошенко: влада перейшла з журналістами точку неповернення

Июнь 15
23:05 2020

Шостий президент України Володимир Зеленський стрімко перетворюється з самостійного політичного гравця в заручника натовпу. Вже абсолютно очевидно, що на сьогодні в Україні реальна влада – це людина з битою або бруківкою з мостової, в ліпшому випадку – із фаєром. А точніше – ляльководи, які вміло керують натовпом і направляють її свідомість у потрібне русло.

Володимир Зеленський зазнав політичного фіаско. Це наочно показали сьогоднішні події біля Шевченківського райсуду, де слухали справу Стерненка. Розгін журналістів поліцією показав, що влади в цій країні немає, демократії ніколи й не було, і що країна знову занурюється в морок і хаос вуличних протестів.

Такого, щоб поліція, догоджаючи натовпу свавільників, вигнала з місця роботи журналістів, та ще й відразу кількох видань, не було при жодному режимі. Зараз це сталося.

“Якийсь парадокс під Шевченківським судом відбувається, де судять Сергія Стерненка за “вбивство” людини. Поліція випхала з території будівлі суду журналістів Klymenko Time, Шарій. net, VESTI, Країна і ряд інших. Поліція вирішила не затримувати тих, хто порушує права журналістів і закон, а просто вигнати “поганих журналістів”, – написав про це telegram-канал “Легітимний”.

Ще через якийсь час те ж саме джерело повідомило інсайдерську інформацію: за те, сьогодні трапилося, нікого з поліції не звільнять. Мовляв, влада зробить вигляд, що нічого не сталося. В кращому випадку – відчитає Авакова у присутності телекамери. Кажуть, що, потураючи вуличним протестувальникам, Аваков хоче отримати у них індульгенцію. Мовляв, хлопці, я лояльний до вас, а ви будьте лояльні до мене.

Щоправда, поліцейські спробували затримати кількох осіб, які напали на журналістку телеканалу ZIK. Однак не тут-то було: очманілі радикали стали кидатися на поліцію. Причому бойовики заходились підтягувати до суду додаткові сили. Очевидно у них, на відміну від влади, все набагато краще організовано і продумано.

У своїй манері відреагував на звістку про розгін поліцією частини журналістів відомий своєю “прямотою” Тарас Березовець.

“У Клименка істерика. 🆒Плюсую Нацполиції. Вести, Страна, Шарій ніякого відношення до журналістики не мають. Пропагандисти”, – написав він у своєму telegram.

“Складається враження, що влада не контролює ситуацію і відбувається якийсь хаос. Якщо все це скласти докупи з економічною кризою, епідемією, вічними проблемами в країні (то пожежі, то потопи), то відразу можна зрозуміти , що на осінь готують майдан, а Зеленського будуть змушувати піти з посади Президента”, – цитуємо telegram-канал “Женшина з косой”.

“На наших журналістів знову напад. Але нас вивела поліція ще з кількома журналістами і тепер не пускає. Це пі**ець, а не країна”, – пише Ольга Шарій.

До цього можна лише додати коментар одного з користувачів, що промайнув у Мережі:

“Зеленський – це найбільш вдалий політичний проект Порошенка”.

Ще півроку тому цю людини висміяли б. Тепер же, як би він не виявився правий. Принаймні, подумати є про що.

Нагадаємо, в оточенні президента назріває великий корупційний скандал, в якому замішана сім’я заступника голови Офісу президента.

The post Зеленський – хитрий проект Порошенко: влада перейшла з журналістами точку неповернення appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Легенду Natus Vincere заблокировали на Twitch

Читать всю статью

Мы в соцсетях