Gorozhanin.com.ua

“Собака гавкає, а караван іде“: суди масово штрафують євробляхерів

09 ноября
20:12 2020

У той час, як власники автомобілів на іноземній реєстрації продовжують сподіватися на введення в Україні доступного розмитнення, суди продовжують масово штрафувати євробляхерів-порушників. У жовтні 2020 року суди оштрафували 215 євробляхерів на 170 тисяч гривень кожного за порушення митних правил.

Загальна сума штрафів за порушення строків тимчасового ввезення або транзиту автомобілів на іноземній реєстрації в минулому місяці склала 36 мільйонів гривень. Причому, штрафують не лише українців, а й громадян інших держав.

Особливо «відзначилися» Київський районний суд Харкова і Первомайський суд Чернівців. Вони в жовтні 2020 року оштрафували 82 і 62 людини відповідно за порушення митного законодавства із ввезення авто.

Потрібно відзначити, що якщо в Україні зроблять менш суворе покарання для євробляхерів-порушників, то вони зможуть через суд оскаржити штрафи до тих, які будуть діяти на той момент.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

    З Одеси до Білгород-Дністровського району передали гуманітарну допомогу, — ФОТО

З Одеси до Білгород-Дністровського району передали гуманітарну допомогу, — ФОТО

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY