Gorozhanin.com.ua

Сурогатна мати дітей Алли Пугачової і Галкіна зізналася у своїх почуттях до двійнят

Октябрь 25
17:14 2020

Сурогатна мати двійнят Максима Галкіна і Алли Пугачової вперше за сім років після народження дітей вийшла на зв'язок з журналістами. За інформацією росЗМІ, жінку, яка народила зірковій сім'ї двійнят Гаррі і Лізу, звуть Олена Ширініна.

Вона зізналася, що з самого початку підходила до питання виношування дітей, як до роботи, тому абсолютно не відчувала ніжності до новонародженим після їх появи на світ.

Олена Ширініна зізнається, що щаслива була подарувати Пугачовій та Галкіну спадкоємців. Спочатку сурогатна мати не була в курсі, для кого виношує двійнят. Їй заплатили пристойну суму, навіть більше, ніж обумовлювалося на початку, і всі сторони залишилися задоволені. Сурогатну мати не мучить совість через те, що вона пішла на такий крок і віддала дітей.Сурогатна мати дітей Алли Пугачової і Галкіна зізналася у своїх почуттях до двійнят Максим Галкін з Аллою Пугачовою вважають, що Ліза схожа на Аллу Борисівну, а Гаррі — на Максима. Діти виношувалися за допомогою біологічного матеріалу артистів. У процесі запліднення нібито брала участь яйцеклітина Пугачової. Хоча за словами медиків, в той час, коли Алла Борисівна була в репродуктивному віці, технологій заморожування яйцеклітини не було, а значить Ліза і Гаррі могли бути зачаті лише на біоматеріалі Галкіна та завдяки донорській яйцеклітині. Цей факт ми навряд чи дізнаємося, що втім і не важливо. Діти виховуються в люблячій сім'ї, де вони отримують все необхідне.

Нагадаємо, місяць тому Алла Пугачова стала бабусею. У її племінника Владислава народилася дитина, а значить у Примадонни з'явилася внучата племінниця.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Проблеми Model Y поставили під серйозний сумнів авторитет бренду Tesla

Читать всю статью

Мы в соцсетях