Gorozhanin.com.ua

Два бабиних літа і дуже багато дощів: прогноз погоди на вересень-листопад від Володимира Деркача

Сентябрь 03
07:51 2020

Народний синоптик Володимир Деркач дав докладний прогноз погоди на осінь 2020 для України. За словами метеоролога, вересень, жовтень і листопад встигнуть залити дощами і порадувати теплим, майже літнім сонечком.

Вересень

Досить жарко буде протягом перших двох декад вересня, стверджує Володимир Деркач. Протягом усього місяця часом будуть йти дощі. Останні десять днів вересня — справжнє бабине літо. У перший місяць осені заморозків не очікується, хоча ночі будуть досить прохолодними.

Два бабиних літа і дуже багато дощів: прогноз погоди на вересень-листопад від Володимира Деркача Жовтень

Кілька теплих днів очікується на самому початку жовтня. Однак з середини першої декади небо затягнуть хмари, підуть дощі і істотно знизиться температура повітря. В кінці першої і на початку другої декади температура тепла і сонячна погода повернеться, але ненадовго, за ними знову підуть дощі і похолодання. А ось протягом останньої декади жовтня можливі заморозки.

Листопад

Останній місяць осені на початку буде мокрим і холодним, але в середині першої декади холод відступить. В цей час Володимир Деркач прогнозує настання другого бабиного літа. Триватиме воно до середини листопада, за тимчасової відлигою знову підуть дощі, іноді навіть переходять в сніг. Заморозки можливі як в нічний, так і в денний час доби.

Нагадаємо, раніше синоптики оновили прогноз погоди для України на перший тиждень осені 2020.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Заброшенное «озеро» и наземная станция метро над Саржином яром: интересные факты о микрорайоне Ботсад, — ФОТО

Читать всю статью

Мы в соцсетях