Gorozhanin.com.ua

“Влада пішла в атаку”: Гонтарєва бурхливо відреагувала на відставку глави Нацбанку Смолія

04 июля
15:58 2020

Екс-глава Нацбанку Валерія Гонтарєва прокоментувала раптову відставку свого наступника Якова Смолія, який 1 липня написав заяву на звільнення після конфлікту з Володимиром Зеленським. Вона переконана, що це буде справжньою катастрофою в плані реформ.

“Це реальна катастрофа. Нацбанк був останнім бастіоном реформ в Україні. Політичний тиск був нескінченним, різні пройдисвіти стали вилазити на всіх фронтах і підривати проведені нами реформи, – заявила Гонтарєва.

Смолій мотивує свою заяву про відставку політичним тиском з боку чинної влади.

Гонтарєва також вважає, що влада “пішла в атаку” після того, як Україна отримала гроші від МВФ, Європейського банку та Світового банку.

“Рішення продажних судів, рішення повністю некомпетентної Верховної Ради, слабкий економічний блок Кабміну…”, – відреагувала Гонтарєва.

У четвер вранці, 2 липня, президент Володимир Зеленський зареєстрував проект постанови про відставку Смолія. Тепер його має розглянути Верховна Рада. За словами голови профільного комітету Данила Гетманцева, голосів для відставки голови Нацбанку буде достатньо.

Як повідомлялося, новина про відставку глави Нацбанку Якова Смолія позначилася на курсі валют в Україні. Долар за останню добу подорожчав на 11 копійок, євро — на 13 коп, хоча попередні кілька місяців курс залишався стабільним.Можливо, вже у найближчі дні відбудеться ще більший стрибок валюти.

The post “Влада пішла в атаку”: Гонтарєва бурхливо відреагувала на відставку глави Нацбанку Смолія appeared first on Today.ua.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Восстановление Киевщины: в КОВА рассказали, как в Миле продолжается реконструкция жилой многоэтажки

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.