Gorozhanin.com.ua

Тарифи на воду зростуть вдвічі по всій Україні: скільки доведеться платити в 2021 році

20 мая
13:13 2020

voda

В Україні різко зростуть тарифи на воду. Очікується, що в наступному році українці платитимуть за воду майже вдвічі більше.

Так, з 1 січня 2021 року за подачу і відведення води в різних областях України людям доплатити близько 5 грн за один кубометр. Для приватних споживачів подорожчання складе від 11 до 47% в різних регіонах.

За даними пресслужби “Київводоканалу”, 5 лютого цього року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, схвалила проєкт постанови, згідно з яким тариф на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для споживачів Києва встановлюється в розмірі 22,992 грн (в тому числі ПДВ 3,832 грн) за 1 кубометр.

У “Київводоканалі” повідомили, що було вирішено в 2021 році встановити тариф на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для споживачів Києва в розмірі 27,35 грн (у тому числі ПДВ 4,56 грн) за 1 кубометр.

Крім того, відомо, що у Дніпрі тарифи на воду зростуть на 30%, а в Запоріжжі – від 11 до 46,9%.

Нагадаємо, раніше ми розповіли, як оплачувати комуналку за новими правилами під час карантину.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

У Куп’янську дрон влучив в поліцейську машину

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.