Gorozhanin.com.ua

Пенсій на всіх не вистачить: екс-міністр заявив про відсутність грошей у бюджеті

04 июля
18:06 2020

Розмір мінімальної пенсії в Україні з 1 липня підвищився на 74 гривні і складає зараз 1712 гривень. Заради такого незначного підвищення державі доводиться дуже ризикувати, адже це справжня дилема – “як в рамках того, що у нас є, забезпечити гідне існування людей”. Про це заявив колишній міністр економіки Тимофій Милованов.

“Ми повинні щось віддати, тобто не інвестувати в дороги, інфраструктуру, десь зменшити підтримку армії або освіти. Завжди у політиків є бажання підняти мінімалку і пенсію. Але приходить Мініфін і каже: грошей не всіх не вистачить”, – зазначив Милованов.

Екс-міністр також розповів, який розмір пенсії він вважає гідним. На його думку, 1700 гривень – цього не достатньо.

“Це не 1 600, 1 700 грн, і навіть не 2 тис. Можливо, 3 – 5 тис. Думаю, багатьом людям допомагають, але не у всіх є допомога. Це питання тягнеться з 90-х років. Суспільство має забезпечити підтримку літніх людей”, – сказав Милованов.

В Україні розробляється законопроект, в якому зазначено, що пенсіонери, вік яких перевищує 80 років, отримуватимуть щомісячні доплати до пенсії до 40% від розміру прожиткового мінімуму. Але поки що це лише в планах. У бюджеті наразі велика “діра” і уряд не може собі дозволити поки виплачувати такі пенсії.

Нещодавно віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко також заявив про те, що підвищення мінімальної пенсії з 1 липня не підкріплено доходами держбюджету і призведе до банкрутства Пенсійного фонду.

The post Пенсій на всіх не вистачить: екс-міністр заявив про відсутність грошей у бюджеті appeared first on Today.ua.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

ЗРК С-400, РЛС и другое. ГУР опубликовало перечень уничтоженной в Джанкое техники россиян | Новости Украины

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.