Gorozhanin.com.ua

Українці отримають за місяць по дві зарплати: названо перелік спеціальностей

Май 26
17:55 2020

Деякі українці, незважаючи на карантин, отримають надбавку до зарплати у розмірі 100%. Згідно з новим законом №540-ІХ, в Україні затверджено перелік працівників, які підпадають під підвищення. До них відносяться фахівці сфери соціального захисту, які надають громадянам необхідні послуги за місцем їх проживання.

Повний перелік співробітників опубліковано на сайті Міністерства соціальної політики. Згідно з законом, зарплати в два рази підвищаться у фахівців з соціальної роботи, спеціалістів з соціальної допомоги на дому, соціальних працівників, фахівців з фізичної реабілітації та практичних психологів.

Роботодавцям також дозволили встановлювати таким працівникам доплати у розмірі 50% за складність, напруженість у роботі, розширення зони обслуговування або збільшення обсягу виконуваних робіт.

Під час коронавіруса багато українців залишилися без роботи, і зарплати на ринку праці найближчим часом підвищуватися не будуть. Експерти заявляють про 600 тисяч офіційних нових безробітних за останні 2,5 місяці, і приблизно стільки ж ще неофіційних. Підприємці були змушені скорочувати штати і виробництво, адже через закриття кордонів експорт продукції припинився. Зараз люди готові робити що завгодно, лише б отримати якісь гроші.

Нагадаємо, Володимир Зеленський на нещодавній прес-конференції погодився з тим, що 5-6 тисяч гривень на місяць — це маленька зарплата для життя в Україні, однак, на думку глави держави, це ще не бідність.

The post Українці отримають за місяць по дві зарплати: названо перелік спеціальностей appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Чому ракета Falcon 9 є секретним інгредієнтом успіху SpaceX

Чому ракета Falcon 9 є секретним інгредієнтом успіху SpaceX

Читать всю статью

Мы в соцсетях