Gorozhanin.com.ua

Як позбутися неприємного запаху в автомобілі

01 июля
21:50 2020

Багато автовласників раніше чи пізніше стикаються з проблемою неприємного запаху в салоні автомобіля. Їздити на такій машині не тільки неприємно, але й небезпечно. Сьогодні ми розповімо про те, як позбутися неприємного запаху в салоні.

Причини появи неприємного запаху в машині можуть бути самими різними. Тому методи усунення теж різні. Особливо стійкі неприємні запахи допоможе видалити озонування салону.

Сміття

Найчастіше в появі неприємного запаху в автомобілі винні самі водії і пасажири. Забули на задньому сидінні продукти? Шматочки гамбургера впали на підлогу і покотилися під сидіння? Пролили каву (найгірше, коли проливаешь молоко)? Тоді не треба дивуватися, що через деякий час ви відчуєте в салоні поганий запах.

В цьому випадку допоможе просте прибирання салону. Приберіть джерело запаху і скористайтеся ароматизатором ("ялинкою"), який можна купити в будь-якому автомагазині. Можна покласти в салоні полотняні мішечки з кавовими зернами.

Справа – тютюн

Часто поганий запах в салоні авто з’являється з-за попільничок, забитих сигаретними недопалками. У цьому випадку рецепт простий: попільнички потрібно почистити. На ніч в салоні можна залишити каву або миску з оцтом. Це переб’є інші аромати. Якщо ж тютюновий дим в’ївся в пластик і тканину, то тоді допоможе хімчистка салону.

Кондиціонер

Ще одна причина неприємного запаху в салоні – бактерії в кондиціонері. Так, виявляється, система, яка повинна забезпечувати комфорт водієві і пасажирам, може їм принести великий дискомфорт. А все із-за того, що у випарник потрапляє бруд, і там розмножуються мікроби. В результаті неприємний затхлий запах просочується в салон. Проблема вирішується антибактеріальною обробкою системи кондиціонування, яку роблять в сервісах. Не забувайте також міняти салонний фільтр.

Волога

Не так вже рідко, враховуючи наші кліматичні умови, неприємний запах в салоні автомобіля з’являється через вологу. Волога накопичується в підлогових килимках. Тому потрібно стежити, щоб вони не були вологі.

Багато в чому від самого водія залежить, який запах у салоні його автомобіля. У чистій і сухій машині, зазвичай, немає неприємних запахів.

The post Як позбутися неприємного запаху в автомобілі appeared first on Today.ua.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

За добу захисники України знищили 880 російських окупантів

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.