Gorozhanin.com.ua

По українським дорогам можуть їздити десятки тисяч потенційних «бомб»

Май 22
11:03 2020

Українськими дорогами їздять десятки тисяч автомобілів з ГБО, які можуть бути своєрідними "бомбами", стверджує телеканал "112 Україна". Справа в тому, що вони в свій час отримали Акти технічної експертизи без будь-якої перевірки.

У 2019 році в Україні на 141 666 автомобілів встановили газоболонне обладнання. До кінця минулого року всі такі машини реєструвалися за Актом технічної експертизи. Водій отримував документ, в якому було зафіксовано, що з автомобілем все гаразд. В програмі телеканалу "112 Україна" стверджується, що насправді експертизи не проводились, а бланками просто торгували.

З 1 січня 2020 року замість Акта технічної експертизи потрібно пройти сертифікацію ГБО в спеціальній лабораторії, яка отримала акредитацію. Експерти кажуть, що 40% автомобілів з Актами технічної експертизи не можуть пройти сертифікацію. Чому? Тому, що газоболонне обладнання не правильно встановлено або використовувався прострочений балон, небезпечний для життя, який видавали за новий.

Ось і виходить, що українськими дорогами їздить велика кількість автомобілів з ГБО, які будь-якої миті можуть вибухнути.

Сертифікація ГБО хоча і призвела до підвищення цін за переведення машин на автогаз (з 500 до 3000 грн), але зате зробила їх безпечними.

The post По українським дорогам можуть їздити десятки тисяч потенційних "бомб" appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Трамп и Цукерберг обсудили ситуацию с соцсетями в США

Трамп и Цукерберг обсудили ситуацию с соцсетями в США

Читать всю статью

Мы в соцсетях