Gorozhanin.com.ua

Шахраї, прикриваючись карантином, придумали нову схему обману «євробляхерів»

04 июля
11:37 2020

В Україні активізувалися шахраї, які, прикриваючись карантином, торгують підробленими сертифікатами відповідності для ввезених з-за кордону автомобілів. У порушенні закону можуть запідозрити самого автовласника, що опинився просто занадто довірливим.

Шахраї розміщують в Інтернеті від імені органу сертифікації оголошення, в яких пропонують оформити сертифікат відповідності (його копія при першій реєстрації подається в сервісний центр МВС).

Довірливим автовласникам повідомляють, що у зв’язку з карантином автомобіль на перевірку показувати не потрібно, і пропонують вислати його фотографії. Після цього автовласникам поштою відправляють підроблений сертифікат відповідності.

Обман може виявитися в сервісному центрі МВС, якщо його співробітник запідозрить підробку. І в цьому випадку в підробці документів можуть звинуватити самого автовласника. Йому доведеться довго доводити, що він ні в чому не винен.

Тому не варто вірити тим, хто обіцяє дистанційно видати сертифікат відповідності, без перевірки автомобіля. Також можна зателефонувати в орган сертифікації і перевірити інформацію.

The post Шахраї, прикриваючись карантином, придумали нову схему обману "євробляхерів" appeared first on Today.ua.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Бывший генерал армии США: Ход войны изменят инновации. Сегодня это беспилотники | Новости Украины

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.