Gorozhanin.com.ua

Ворожа авіація атакувала Пологівський район: поранені двоє людей, зруйновано дитсадок і будинки

18 октября
15:17 2025

Ворожа авіація атакувала Пологівський район: поранені двоє людей, зруйновано дитсадок і будинки

Російська армія завдала серії авіаударів по населеному пункту Долинка у Пологівському районі Запорізької області. Під час атаки окупанти скинули щонайменше чотири авіабомби. Про це повідомляє на своїй сторінці в телеграм очільник Запорізької ОВА Іван Федоров.

Внаслідок ударів дві людини отримали контузії. Медики оперативно надали постраждалим допомогу на місці.

Авіаудари спричинили руйнування приватних будинків, адміністративної будівлі та приміщення дитячого садка.

Наразі рятувальники та представники влади продовжують обстеження території громади, щоб встановити повні масштаби пошкоджень і можливі нові наслідки атаки.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Запорізькій області рятувальники загасили наслідки нічних атак: горів навчальний заклад, авто та дерева

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Статьи по теме

Последние новости

Які банкноти зникнуть з 2 березня в одеських банках і що з ними робити

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.