В Мелітополі у зрадниці Данильченко з’явився новий заступник, який влаштовував антимайдан у Дніпрі
![]()
У окупаційної «очільниці» Мелітополя Галини Данильченко з’явився новий заступник. Раніше він був відомий тим, що влаштовував антимайдан у Дніпрі.
Про це в ефірі національного телемарафону новин сказав мер Мелітополя Іван Федоров.
«У Данильченко з’явився черговий заступник з «ДНР». Він влаштовував антимайдан у Дніпрі і тепер він буде відповідати за внутрішню політику», — сказав він.
У своєму Телеграмі він додав, що мова йде про Олександра Остапенко, який у 2014 році, крім того антимайдану, брав в незаконному збройному формуванні ДНР.
Федоров додав, що в Мелітополь приїжджають не лише військові, а й робітники так званих «комунальних підприємств» з Білорусі, різних регіонів континентальної Росії.
«І тому сьогодні складно знайти житло в Мелітополі, яке б було порожнє. Частину житла вони викрали у мешканців і націоналізували, а в частину — на тих чи інших правах заїжджають гауляйтери», — уточнив Федоров.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

