Gorozhanin.com.ua

У Запорізькій області направили до суду 66 справ щодо корупції — прокуратура

29 декабря
08:18 2023

Запорізька обласна прокуратура оприлюднила статистику щодо контролю за використанням коштів державного і місцевих бюджетів. 

Про це повідомляє обласна прокуратура, передає 061. 

Впродовж 2023 року до судів скерували 66 обвинувальних актів про корупційні злочини. 35 справ щодо правопорушень у бюджетній системі, 10 обвинувачень про зловживання у земельній сфері. 

Встановлено збитки на близько 29 млн гривень. Наразі відшкодовано кошти на загальну суму 17 млн гривень. З метою відшкодування збитків арештовано майно підозрюваних на 14 млн гривень. 

У прокуратурі зазначають, що попередили неправомірне вибуття бюджетних грошей на 1,2 млрд гривень. 

Раніше 061 повідомляв, що поліція встановила особи двох російських військових, які зґвалтували мешканку Запорізької області.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Статьи по теме

Последние новости

Марко Рубио высказался по поводу начала мирных переговоров | Новости Украины

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.