Gorozhanin.com.ua

У Запоріжжі російський дрон «Молнія» застряг у високовольтних дротах

04 февраля
20:16 2026

Сьогодні в Космічному районі міста ворожий безпілотник «Молнія» під час польоту до завданої цілі застряг в дротах над проїжджою частиною і не здетонував.

Про це повідомили в поліції.

Аби убезпечити громадян від ймовірного вибуху працівники управління патрульної поліції в Запорізькій області обмежили рух транспорту на ділянці дороги поблизу місця події.

Як повідомили правоохоронці, небезпека цього типу БпЛА в тому, що він може нести від 3 до 10 кілограмів вибухівки, а його бойова частина містить велику кількість вражаючих елементів.

Тож, вибухотехніки поліції разом із піротехніками ДСНС провели всі необхідні заходи з розмінування та знищення загрози.

Рух транспорту відновлено. Постраждалих серед населення немає.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Tags
Share

Статьи по теме

Последние новости

FPV-дрон поцілив у приміську маршрутку на Харківщині: транспорт розбитий

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.