Gorozhanin.com.ua

У Запоріжжі оголосили тендер на 123 мільйона гривень на відбудову пошкодженої багатоповерхівки на проспекті

24 мая
21:35 2024

Державне підприємство «Місцеві дороги Запорізької області», яке отримало від міськради функції замовника, оголосило тендер вартістю в 123,5 мільйона гривень на капітальний ремонт житлового будинку по пр. Соборний, 44, в який 18 жовтня 2023 року влучила ворожа ракета.

Про це повідомляється в електронній системі «Prozorro», передає 061.

В технічній специфікації зазначається, що виконавець має виконати демонтажні роботи, відновити перекриття, посилити несучі конструкції, відновити стіни та перегородки на всіх поверхах, виконати ремонт в під’їздах, встановити вікна та двері, замінити покрівлю та інженерні мережі, відновити асфальтового покриття. Також проєктом передбачене виконання повного ремонту в 10 пошкоджених квартирах.

В кваліфікаційних критеріях зазначається, що підрядник має мати в своєму арсеналі на праві володіння чи користування по дві одиниці бортових автомобілей /самоскидів та екскаваторів-навантажувачів, колісний екскаватор, два крани на автомобільному ходу, вантажопідйомністю не менше 6,3 та 10 тонн, автогрейдер потужністю не менше 99 кВт, бульдозер, дорожній каток, компресор, зварювальний агрегат,  пересувну електростанцію, два бетонозмішувачі місткістю не менше 65 л, фарбувальний апарат та інше.

Також учасник має підтвердити, що має в штаті наступних працівників: головний інженер, інженер – будівельник, виконавець робіт, інженер з охорони праці, інженер з проектно-кошторисної роботи, штукатур, маляр, монтажник компресорів, насосів та вентиляторів; слюсар – сантехнік 4 розряду, газозварник, столяр будівельний, монтажник гіпсокартонних конструкцій, верхолаз, муляр, лицювальник – плиточник, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, покрівельник сталевих покрівель, електрогазозварник.

Наостанок учасник має надати щонайменше два аналогічних договори виконання робіт з капітального ремонту  з класом наслідків СС2.

Завершити капітальний ремонт будинку підрядник має до 31 грудня 2026 року.

Проведення аукціону з визначення переможця тендеру заплановане на 5 червня.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Запоріжжі на відбудову житлового фонду через ворожі обстріли спрямують майже 300 мільйонів гривень.

Статьи по теме

Последние новости

Від початку року на водоймах столиці потонули 13 людей

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.