У Запоріжжі через суд намагаються стягнути третину мільйона гривень з паперової фабрики за забруднення повітря
![У Запоріжжі через суд намагаються стягнути третину мільйона гривень... У Запоріжжі через суд намагаються стягнути третину мільйона гривень з паперової фабрики за забруднення повітря](https://www.061.ua/dist-assets/images/cap.jpg)
Господарський суд Запорізької області розглядає позов заступника керівника Вознесенівської окружної прокуратури міста Запоріжжя в інтересах державної екологічної інспекції Південного округу до «Паперової фабрики «Рома».
Про це повідомляється в реєстрі судових рішень, передає 061.
Відомо, що державна екологічна інспекція під час перевірки виявила порушення та нарахувала збитки, заподіяні навколишньому природному середовищу внаслідок самовільного викиду забруднюючих речовин в атмосферне повітря у розмірі 305 833 гривень.
В інспекції також подали клопотання про витребування доказів з Департаменту захисту довкілля Запорізької обласної державної адміністрації для ознайомлення в судовому засіданні по суті оригінал звіту по інвентаризації викидів забруднюючих речовин на майданчик ТОВ «Паперова фабрика «Рома», затв. керівником підприємства в 2018 році.
Судове засідання декілька разів переносили у зв`язку з погіршенням безпекової ситуації в місті Запоріжжі, ракетними обстрілами обласного центру і, відповідно, наявністю обставин, що загрожують життю, здоров`ю та безпеці працівників апарата суду та відвідувачів суду в умовах збройної агресії проти України. Наступне засідання відбудеться 19 грудня.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Запоріжжі виявили перевищення концентрації дрібнодісперсного пилу в атмосферному повітрі.
Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію