Gorozhanin.com.ua

У Комунарському районі через аварію на водопроводі без води залишилися понад 1,4 тисячі мешканців

17 июня
16:08 2025

У Комунарському районі через аварію на водопроводі без води залишилися понад 1,4 тисячі мешканців

У Запоріжжі частина Комунарського району тимчасово залишилась без водопостачання через аварійні роботи на водопроводі по вулиці Волі. Без води залишились 558 приватних будинків, що налічують майже 1400 мешканців.

Про це повідомляє пресслужба міськради, передає 061.

Відключення охопило значну частину району: без водопостачання залишились вулиці Волі, Тополіна, Космічна, Чкалова, Культурна, Весела, Лазаретна, Нагорна, Вокзальна, Снайперська, Польова, Васильєва, Господарча та низка прилеглих.

Для забезпечення населення водою організовано підвіз автоцистерн. Тимчасові пункти роздачі діють за адресами: вул. Тополіна, 35 та вул. Космічна, 22

Комунальні служби продовжують ремонтні роботи. У міськраді закликали мешканців поставитися з розумінням до ситуації й вибачилися за тимчасові незручності.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що з 13 червня на вулиці Волі розпочався аварійний ремонт водопроводу

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Статьи по теме

Последние новости

На трасі біля Решетилівки згоріла кабіна вантажівки

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.