Gorozhanin.com.ua

РСЗВ російських окупантів стріляють з території ЗАЕС, — ВІДЕО

04 сентября
15:55 2022

РСЗВ російських окупантів стріляють з території ЗАЕС, - ВІДЕО

З’явилося відео з пусками РСЗВ окупантів, які ведуться з території Запорізької АЕС.

Про це повідомляє 061 з посиланням на “The Insider”.

Як стверджують в “The Insider”, на відео зафільмовані пуски ракет з РСЗВ в ніч з 2 на 3 вересня. Російські окупанти розташували РСЗВ безпосередньо біля блоку Запорізької АЕС. 

Експерти незалежного об’єднання “Conflict Intelligence Team” проаналізували відео. 

“Зйомка дійсно ведеться з протилежного боку Дніпра, камера направлена на південь. Це значить, що місце пуску РСЗВ знаходиться на захід від Запорізької ТЕС. Також на захід від ТЕС знаходиться територія самої АЕС, але чи дійсно реактивні снаряди запускають саме з території станції, точно встановити неможливо”, — зазначили в “CIT”.

Раніше 061 повідомляв, що ЗАЕС відвідали представники МАГАТЕ, але окупанти не дали співробітникам атомної станції вільно поспілкуватися з ними.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Статьи по теме

Последние новости

Польша заминирует границу за 48 часов, сказал Туск | Новости Украины

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.