Gorozhanin.com.ua

На Запоріжжі після російського удару в лікарнях залишається 28 поранених, п’ятеро з них у тяжкому стані

30 ноября
04:07 2025

10:22, 25 листопада

На Запоріжжі після російського удару в лікарнях залишається 28 поранених, п’ятеро з них у тяжкому стані

Після атаки по Космічному району Запоріжжя, яку Росія завдала 22 листопада, у лікарнях міста продовжують боротися за життя поранених. Того дня, коли люди просто робили покупки у вихідний, від вибуху постраждали шестеро запоріжців.

За словами голови ЗОВА Івана Федорова, медики нині стабілізують кожного з постраждалих та надають увесь необхідний догляд.

У лікарнях зараз перебуває 28 постраждалих від попередніх обстрілів, і п’ятеро з них у вкрай тяжкому стані. Серед найважчих – 30-річна жінка і 25-річний чоловік, поранені під час останнього удару.

Є пацієнти, які залишаються в лікарнях уже кілька місяців. Лікарі продовжують боротьбу за їхнє життя та відновлення.

«Кількість ворожих обстрілів зростає, а тому відповідно і кількість постраждалих в лікарнях зростає. Деякі пацієнти вже кілька місяців перебувають в наших лікарнях», – прокоментував Іван Федоров.

Усім постраждалим надають повний комплекс медичної допомоги.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що ворог завдав 18 авіаційних ударів по селах Запорізької області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Статьи по теме

Последние новости

Масштабний енергозбій: на Дніпропетровщині дають світло поетапно

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.