Gorozhanin.com.ua

Дерусифікація в дії: у Запоріжжі зареєстрували петицію з проханням перейменувати ряд вулиць

16 апреля
00:18 2022

У багатьох містах України міська влада ініціювала (а в деяких містах уже затвердила) перейменування вулиць міста, які були названі на честь російських та радянських культурних діячів. У Запоріжжі поки ані депутати, ані посадовці не поспішають з розробкою та ухваленням цього проекту рішення, але самі запоріжці наполягають на цьому.

Про це повідомляє 061 з посиланням на сайт електронних петицій.

Мешканець Запоріжжя Станіслав Свідлов подав петицію про необхідність перейменувати в Запоріжжі назви вулиць пов’язаних з пропагандою росії

«У цей важкий час війна йде не тільки на військовому фронті, але і на культурному та інформаційному фронті. І один з аспектів культурної війни це на честь кого або чого названі наші вулиці та площі, на честь яких героїв та з яких країн. Проаналізувавши «Переліку найменувань урбанонімів на території міста Запоріжжя» на жаль можемо засвідчити що на мапі нашого міста зараз існує більше 200 урбанонімів пов’язаних з росією», — зазначив автор петиції.

Відомо, що наразі у Запоріжжі існують вулиці Московська,Російська, Підмосковна, Біломорська, Волгоградська,Іркутська та багато інших.

У Дніпрі, Ужгороді, Києві, Тернополі, Львові, Луцьку та багатьох інших містах України вже публічно оголосили про наміри перейменувати ряд вулиць. В Івано-Франківську міська рада вже узгодила нові назви вулиць.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Запоріжжі пам’ятники захищають мішками з піском.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Статьи по теме

Последние новости

ВСУ: РФ наступает на семи направлениях, прорывается у Авдеевки, Марьинки, Купянска — карта | Новости Украины

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.