Gorozhanin.com.ua

У Китаї створили роботів для допомоги в лікарнях

18 марта
14:24 2020

У Народній клініці при Уханьскому університеті запустили інтелектуального робота-розпилювача дезінфікуючих засобів.

Як зазначається, новий робот може розпорошувати аерозольний дезінфікуючий засіб у встановленій точці і після досягнення необхідної концентрації самостійно переміщатися в наступну точку.

«На дезінфекцію приймального холу клініки робот витрачає близько 40 хвилин, дозволяючи економити людські ресурси», — йдеться у повідомленні.

Крім того, в Китаї розробили розумного робота для взяття мазка з горла. Новинка покликана допомогти в діагностиці коронавірусної інфекції та зниження ризику зараження серед медпрацівників.

Робот був спільно розроблений Гуанчжоуським інститутом по здоров’ю дихальних органів і Шеньянским інститутом автоматизації при Академії наук Китаю. Він складається з механічної руки в формі змії, бінокулярного ендоскопа, обладнання бездротової передачі даних і інтерактивного терміналу.

Механічна рука може здійснювати точні маніпуляції в горлі, а ендоскоп — показувати тривимірну анатомічну картину з високою роздільною здатністю. Із застосуванням бездротової мережі робот здатний в режимі реального часу отримувати команди і здійснювати взяття мазків з горла швидко і акуратно.

Источник: glavcom.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

    На Одещині загорілася двоповерхова будівля, вогонь охопив 100 кв.м, — ФОТО

На Одещині загорілася двоповерхова будівля, вогонь охопив 100 кв.м, — ФОТО

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY