Gorozhanin.com.ua

Столичний віртуальний дитячий садок виявився шалено популярним

Май 06
06:02 2020

За перші дні «Дитячий садок онлайн» на сайті Освітнього хабу міста Києва, відвідали майже 100 тисяч користувачів.

Половина з них – мешканці інших областей та з-за кордону. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн пресконференції.

– Чимало іноземних ЗМІ написало про проєкт «Дитячий садок онлайн», що запустила столиця в рамках Віртуальної платформи емоційної підтримки. Загалом, тільки за перші дні «Дитячий садок онлайн» на сайті Освітнього хабу міста Києва відвідали майже 100 тисяч користувачів. Із них трохи більше половини – кияни. Інші користувачі – з усіх регіонів України, і навіть із США, Німеччини, Італії, Польщі, – підкреслив Кличко.

Він зазначив, що кожен день, окрім вихідних та свят, діти мають можуть брати участь у цікавих заняттях. Це, зокрема, казка-йога, англійська мова, розвиваючі заняття – малювання, математика, ліпка та інші.

– А в соціальних мережах Facebook та Instagram стартував челендж #вдячнібатьки, де батьки викладають відео та фото, як їхні діти займаються в «Дитячому садку онлайн». Я дякую всім небайдужим людям, фахівцям, які долучились до цього проєкту. І допомагають дітям розвиватись, а батькам – урізноманітнити дозвілля дітей під час карантину. «Дитячий садок онлайн» став популярним соціальним проєктом, – наголосив Віталій Кличко.

Він нагадав, що платформа емоційної підтримки працює на базі Моніторингового центру з протидії COVID-19, який створила столиця.

Источник: vechirniy.kyiv.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

В КНДР заявили, что не считают возможным отказаться от ядерного оружия

Читать всю статью

Мы в соцсетях