Gorozhanin.com.ua

Скандал у Польщі: чиновниця присвоїла мільйон злотих

19 апреля
00:13 2021

Інспекція встановила, що з 2011 року чиновниця GOPS, яка приймала заяви на пільги, маніпулював даними людей так, що на її рахунок потрапило понад 900 тисяч злотих.

Афера розкрилася випадково. Після зміни керівника GOPS та впровадження нової ІТ-системи виявилося, що у виплатах соціальних пільг були розбіжності та порушення.

14 серпня 2020 року голова гміни Вомпельськ Даріуш Гурський призначив комісію для визначення того, що сталося в центрі соціального захисту гміни. Результати контролю виявились вражаючими.

«З 2011 року зустрічаються зловживання та перевищення повноважень державного службовця, існує підозра у вчиненні широкомасштабного злочину», — каже Даріуш Гурський. Колишня працівниця GOPS, відповідальна за прийняття заяв на пільги для соціальної допомоги та винесення адміністративних рішень з цього приводу під керівництвом голови комуни, вносила у документи вигадані дані осіб. Такі як номера PESEL, імена та прізвища, номера посвідчення особи та місця проживання. Вона ввела номери PESEL фактично існуючих людей і присвоїла їм імена та прізвища вигаданих людей.

Комісія встановила, що з 2011 року, завдяки виданим рішеннях секретар перерахувала на власний, як переказний, рахунок, загалом майже 904 000 злотих. Адміністратор комуни та керівник GOPS повідомили про цю справу в окружну прокуратуру в Рипіні, а також воєводу. Районна прокуратура розслідує справу.

Місцеві представники уряду вирішують, що робити з відсутніми грошима. Існує ризик того, що комуні доведеться повернути майже мільйон злотих.

Источник: inpoland.net.pl


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

    Одеський зоопарк не працюватиме 22 серпня

Одеський зоопарк не працюватиме 22 серпня

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY