Gorozhanin.com.ua

Працівник "Нової пошти" крав з посилок телефони

11 июня
20:27 2020

Колишнього працівника відділення "Нової пошти" засудили за крадіжки, які він вчиняв на робочому місці.

Рік обмеження волі та звільнення від покарання з іспитовим строком на рік отримав колишній сканувальник-пакувальник одного з відділень "Нової пошти" у Кременчуці. Його визнали винним у крадіжці та крадіжці, скоєній повторно. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Як вказано в реєстрі, 29 лютого 2020 року обвинувачений, перебуваючи на робочому місці, під час відвантаження вантажу в автомобілі помітив коробку з мобільним телефоном "Xiaomi Redmi 8". Він забрав телефон з коробки та розпорядився ним на власний розсуд, завдавши 3 тис. грн збитків.

3 березня 2020 року обвинувачений під час відвантаження вантажу відкрив одну з коробок та, побачивши в ній мобільний телефон "Aelion i8", викрав його, завдавши 731 грн 97 коп. збитків.

14 квітня 2020 року обвинувачений під час відвантаження вантажу відкрив одну з коробок і, побачивши в ній планшет "Nomi c080034", викрав його та розпорядився на власний розсуд, спричинивши 2 тис. 111 грн матеріального збитку.

У суді обвинувачений власну вину визнав та розповів, що викраденим майном користувався особисто, наміру продавати його в нього не було. Через кілька днів після крадіжки планшета, це виявила служба безпеки підприємства і чоловік у всьому зізнався та повернув викрадене.

Його дії кваліфікували за ч. 1 ст. 185 (Крадіжка) та ч. 2 ст. 185 (Крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України.

Вирок можна оскаржити до Полтавського апеляційного суду протягом 30 днів з дня його проголошення.

Источник: poltavske.tv

Share

Статьи по теме

Последние новости

У Києві тимчасово змінять маршрути трьох тролейбусів

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY