Gorozhanin.com.ua

З 1 вересня на Полтавщині посилюють обмеження на продаж слабоалкогольних напоїв

30 августа
01:21 2022

З початку вересня як слабоалкогольні, так і міцні алкогольні напої у закладах торгівлі й громадського харчування області можна буде придбати лише з 12:00 до 18:00.

Відповідне рішення прийняла Рада оборони області.

Питання винесли на розгляд за ініціативою правоохоронних органів. Поліцейські звернули увагу на збільшення кількості зафіксованих правопорушень, скоєних людьми у стані алкогольного сп’яніння. 

З огляду на цю ситуацію Рада оборони області ухвалила рішення дозволити продавати пиво та слабоалкогольні напої із вмістом спирту менше 5%, а також міцні алкогольні напої тільки з 12:00 до 18:00.

Як і раніше, алкоголь не продаватимуть військовослужбовцям і представникам правоохоронних органів.

Нагадаємо, з 1 по 18 березня на Полтавщині діяла повна заборона на продаж алкоголю. З 19 березня було дозволено продавати слабоалкогольні напої до 22:00. З 2 квітня відновився продаж міцного алкоголю — з 12:00 до 18:00.

Нагадаємо, що з 1 вересня комендантська година га Полтавщині починатиметься з 22:00.

Микола ЛИСОГОР, «Полтавщина»


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

За тиждень на Полтавщині на 22% зросла захворюваність на ГРВІ — перевищено епідпоріг

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.