Українська Швейцарія — Олександр Фельдман анонсував створення спільного туристичного проекту для Полтави і Харкова
Після війни «Фельдман Екопарк» планує розбудувати спільний проект з Полтавою — щоб привернути більше туристів
Завдяки близькості Полтави та Харкова, після закінчення війни «Фельдман Екопарк», разом з Полтавською громадою, організує природній безбар’єрний проект на спільному просторі Полтавщини та Харківщини. Про це повідомив власник екопарку, нардеп Олександр Фельдман.
Нагадаємо, близько тижня тому адміністрація «Фельдман Екопарку» повідомила, що заклад фактично знищений і тварини потребують термінової евакуації. В іншому випадку великих хижаків планувати приспати, оскільки вони би становили загрозу для мешканців навколишніх сіл.
На щастя, вихід знайшли. Частину тварин вивезли до Києва, Дніпра та Житомира, інших — оселили в екопарку у Ковалівці, куди ще з лютого почали евакуювати особин з «Фельдман Екопарку».
— Хочу подякувати усім полтавцям, які відгукнулися на наше лихо, прийшли на допомогу та прийняли тварин, евакуйованих з-під обстрілів з нашого Екопарку. Такої привітності, такого співчуття й такої підтримки немає ніде. Я думаю те, що ми будемо продовжувати і те, що ми робитимемо разом, буде фантастично цікаво всій Україні. Ми зробимо спільний безбар’єрний проект, який поєднуватиме Полтаву та Харків не тільки на словах, не тільки географічно, а й справою. Тобто туризм ми замкнемо у цих двох областях разом. Я вас запевняю, з цими красивими великими заплавами рік, з великими можливостями копитних тварин тощо можна зробити, щоби сюди, в Україну, поїхали. Ми зробимо тут Швейцарію. Тільки Швейцарію нашу, українську, в нас, — розповів Олександр Фельдман.
Ці слова підтвердив і міський голова Олександр Мамай. Він розповів, що на сьогодні «Фельдман Екопарк» відвідало понад 30 тисяч полтавських дітей. Також, за його словами, місто планує витратити певні кошти з бюджету не тільки на утримання, а й на розвиток парку.
Довідково. «Фельдман Екопарк» — це регіональний ландшафтний парк у Дергачівському районі Харківської області, один з об’єктів природно-заповідного фонду України. Він був створений у 2013 році як благодійний проект, який об’єднує в собі допомогу тваринам, терапію для дітей з особливими потребами, реабілітаційну, науково-дослідницьку та освітню бази, а також дозвілля для тих, хто любить природу.
Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»