Gorozhanin.com.ua

У Полтаві відкрили Молодіжний хаб, в якому можна записувати подкасти чи займатися йогою

23 мая
00:06 2024

20 травня у Полтаві відкрили Молодіжний хаб. Він розташований на першому поверсі на проспекті Віталія Грицаєнка, 25. Раніше тут розташована їдальня Полтавської політехніки, а півроку тому почали розбудовувати простір для молоді

В хабі з’явилася медіастудія, обладнана технікою для створення аудіо- та відеоконтенту. Наприклад, охочі можуть приходити й записувати подкасти. Тут є зона для проведення кінопереглядів, лекцій, фудкортів, коворкінгу тощо. Також тут проводитимуть заняття із йоги.


Молодіжний хаб має площу 540 м², є повністю інклюзивним. Тут немає порогів, вхід обладнано підйомником для маломобільних груп населення, туалетні кімнати мають поручні, а в жіночій вбиральні є пеленальний столик.  

Молодіжний хаб працюватиме щодня, а його відвідування є безкоштовним. Потрібно тільки попередньо зареєструватися. Зробити це можна звернувшись до Полтавського молодіжного центру на вході або через Instagram-cторінку.

Проєкт молодіжного хабу реалізовано ГО «Нова Полтава» спільно з Обласним молодіжним центром Полтавської обласної ради. За фінансової підтримки ЮНІСЕФ, Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ) через Німецький державний банк розвитку KfW, уряду Японії та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Микола ЛИСОГОР, «Полтавщина»


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Більше світла й нових маршрутів: що зміниться на дорогах Києва

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.