Gorozhanin.com.ua

Програма професійного розвитку у США директорки навчально-наукового інституту іноземних мов Полтавського національного педагогічного університету

08 апреля
13:51 2024

Навчально-науковий інститут іноземних Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка здійснює підготовку фахівців з іноземної філології (англійська, німецька, польська мови) та перекладу на першому (бакалаврському) та другому (магістерському) рівнях вищої освіти за акредитованими освітніми програмами. У рамках міжнародних угод про співпрацю університету із закордонними вищими закладами освіти систематично реалізуються програми академічної мобільності для викладачів та студентів до Данії, Німеччини, Великої Британії, США, Японії, Естонії, Швеції, Литви та інших країн. 

Директорка навчально-наукового інституту іноземних мов докторка філологічних наук, професорка Марина Зуєнко взяла участь у програмі обміну від Посольства США в Україні «Visiting International Professional Programm» з 10 до 20 березня в Michigan State University в м. Іст-Лансінг (Мічиган, США) та в Міжнародній конвенції TESOL24 International Convention&Expo з 21 до 23 березня у м. Тампа (Флорида, США).

Адміністрація Мічиганського державного університету організувала незабутній візит, наповнений обміном досвіду між викладачами англійської мови українських університетів та професорсько-викладацьким складом Michigan State University (50 000 студентів, 5696 викладачів), який посідає перші місця в рейтингу серед державних закладів вищої освіти США, за освітньою програмою – TESOL (викладання англійської як іноземної мови). Директорка магістерської програми Пола Вінке, очільниця факультету лінгвістики, мов і культур ознайомила з системою тестування на знання й володіння іноземними мовами. В університеті викладається понад 80 мов світу. Воркшопи в межах програми професійного розвитку провів професорсько-викладацький склад Мічиганського державного університету. За результатами програми професор Марина Зуєнко отримала сертифікат про успішне завершення програми обмінів українських викладачів англійської мови як іноземної. 

У рамках  програми обміну був організований візит до Школи українознавства м. Детройт, Центр розвитку для біженців м. Іст-Лансінг, Громадський коледж.

Подія міжнародного значення – TESOL24 InternationalConvention&Expo –  об’єднала 8000 провідних фахівців з навчання англійської мови як другої іноземної з різних куточків світу. На конвенції були представлені лекції, семінари, майстер-класи  від експертів у галузі навчання іноземної мови та діяла виставка сучасних навчальних, наукових і методичних  публікацій від всесвітньовідомих видавництв, зокрема NationalGeographic, Elli, CambridgeUniversityPress, TESOL, Longmanта ін. Пріоритетними напрямами роботи конвенції стали актуальні проблеми навчання англійської мови: упровадження соціально-емоційного навчання; використання штучного інтелекту в навчанні іноземної мови; сучасні методики навчання іноземної мови для розвитку письма та особливості укладання програм для виробничих практик майбутніх учителів англійської мови тощо.

Марина Зуєнко висловлює щиру подяку адміністрації університету на чолі з ректоркою Мариною Гриньовою, проректору Василю Фазану за сприяння в організації візиту, а також Посольству США в Україні, зокрема директорці регіональних програм з питань викладання англійської мови Посольства США в Україні, помічниці з питань культури Посольства США в Україні Лілії Шило,  куратору з Держдепартаменту США Allison Brieske групи українських викладачів під час візиту до США.

Пресслужба Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Проїзд буде обмежено: у Дніпрі на кілька днів звузять центральну вулицю

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.