Полтавська політехніка співпрацюватиме з Варшавською політехнікою і компанією Siemens у новому технологічному проєкті
Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» співпрацюватиме у новому технологічному проєкті з провідними польськими партнерами — Варшавською політехнікою та компанією Siemens Poland.
Під час робочого візиту до Польщі у складі офіційної української делегації на запрошення польських колег, ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», професор Володимир Онищенко провів кілька робочих зустрічей у рамках польсько-українського семінару ректорського корпусу KRASP та громадської організації «Спілка ректорів закладів вищої освіти України». Масштабний міжнародний івент відбувся у рамках проєкту «Польсько-українська співпраця представницьких організацій ректорів — задля вдосконалення діяльності закладів вищої освіти».
Ректор Полтавської політехніки Володимир Онищенко обговорив можливості співпраці з ректором провідного польського університету-партнера — Варшавської політехніки, професором, д. габ. інж. Кшиштофом Зарембою.
За результатами перемовин Полтавська політехніка розпочинає новий технологічний проєкт з польськими партнерами — Варшавською політехнікою і компанією Siemens Poland.
«Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» уклав домовленість про співробітництво з провідним закладом вищої освіти Польщі, з одним з найбільших технологічних університетів у Центральній Європі — Варшавською політехнікою. Наше спілкування з колегою — ректором, професором Кшитофом Зарембою відкриває нові перспективи розвитку міжнародного співробітництва Полтавської політехніки!
У свою чергу світовий промисловий високотехнологічний гігант Siemens розвиває новий напрям діяльності, пов’язаний з розвитком дронових технологій, у тому числі і для оборонної промисловості. Для реалізації деяких проєктів за даним напрямом компанія залучила до співпраці Варшавську політехніку. Гендиректор Siemens Poland, який донедавна очолював Siemens Ukraine — Мачей Зелінськи, член Наглядової ради Полтавської політехніки, розглядав можливості приєднання Полтавської політехніки до стратегічно важливого проєкту.
Нашому потужному партнеру ми завдячуємо створенням найсучаснішого навчально-наукового центру нафтогазових промислів Siemens на базі Полтавської політехніки, а також успішними кейсами стажування викладачів у корпоративному навчальному центрі компанії.
Ще під час участі у Міжнародному енергетичному заході, який відбувся у Варшаві влітку минулого року, ми провели робочу зустріч і обговорили плани перспективної співпраці, зокрема розширення можливостей стажувань і проходження навчальних курсів студентами і викладачами Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», відкриття нових освітніх програм, пов’язаних з відновлюваною енергетикою та використанням альтернативних джерел енергії за стандартами ЄС.
Відтепер ми поєднали науковий потенціал з польськими колегами і будемо працювати над інноваційними рішеннями з однією з найкращих світових компаній — Siemens та провідним європейським університетом — Варшавською політехнікою!
Перемоги починаються в наукових лабораторіях, виграють інтелектуальні рішення!» — прокоментував ректор Полтавської політехніки, професор Володимир Онищенко.
Нагадаємо, Полтавська політехніка співпрацюватиме з найбільшою нафтовидобувною компанією України, ректор політехніки взяв участь у дискусії про кадрову стратегію в енергетиці, став спікером міжнародного енергетичного заходу, що відбувся у Варшаві.
Нещодавно Полтавська політехніка підписала Меморандум про співпрацю з АТ «Укргазвидобування» і профільними університетами.
Раніше Полтавська політехніка підписала Меморандум про співпрацю з Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу.
Медіацентр Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»