Gorozhanin.com.ua

Полтавська міськрада неналежним чином уклала списки на бронювання комунальних працівників — ОВА

08 декабря
19:50 2023

Міська рада та ОВА по-своєму бачать причини проблеми в несвоєчасному бронюванні комунальних працівників, зокрема КАТП-1628

У жовтні комунальні підприємства КАТП-1628 та «Полтаваелектроавтотранс» поскаржилися на простій техніки. Причина — частину водіїв мобілізували до ЗСУ, а вакансії не заповнюються саме з цієї причини. У листопаді КАТП-1628 повідомило, що 50% працівників матимуть броню.

Сьогодні на сесії міськради депутат Вадим Ямщиков повідомив, що на рівні Полтавської ОВА лежать списки заброньованих водіїв для КАТП-1628, але адміністрація чомусь не дає списку подальший рух. Це може закінчитися тим, що водіїв підприємства продовжуватимуть мобілізовувати, внаслідок чого снігоприбиральна техніка не виїде на вулиці Полтави.

В обласній адміністрації по-своєму бачать причину цієї проблеми. За інформацією наших джерел, міська рада подала списки неналежного формату, які завернули військові. ОВА запропонувала міській раді переробити списки, але чомусь ця робота не була проведена. Там також додали, що міській владі слід було перейматися проблемою це влітку, а не на початку зими.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Лондон-Патон-Троєщина: як Київ має будувати мости (та чому саме зараз)

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.