«Полтавагаз» вирізав ділянку труби в будинку на вул. Петлюри, 7/22 і вимагає від мешканців кошти за підключення та пуск газу
Будь-яка аварія в будинковій газовій мережі обійдеться для мешканців у копієчку, адже газовики перед ремонтом виставлять рахунки за підключення та пуск газу
До «Полтавщини» звернувся Михайло Климко, щоб розповісти про проблему у будинку на вул. Симона Петлюри, 7/22, де мешкає його донька.
16 січня я дізнався, що в під’їзді, де мешкає донька, вирізали шматок газової труби через яку газ подавали на п’ять поверхів даного будинку. Десь пропускав кран. «Полтавагаз» відімкнув стояк від газу.
18 січня мені скинули на вайбер рахунки, які повинен кожен власник квартири заплатити за підключення газу. Боргів в доньки за газ, транспортування на 1 січня немає.
19 січня в АТ «Оператор газорозподільної системи „Полтавагаз“ мені пояснили, що споживачі платять за транспортування газу тільки до будинку, адже будинок належить ЖЕО №2. А остання організація не підписала договір з „Полтавагазом“ на обслуговування домових мереж з газом, тому ці труби та крани наразі не мають власників.
Але внагрузку „Полтавагаз“ вирішив взяти з пересічних і за кран, і за обслуговування нової газплити, колонку, якої немає (є бойлер). На мою думку, голова облдержадміністрації Дмитро Лунін повинен зачинити мера Олександра Мамая та керівництво „Полтавагазу“, поки вони не домовляться про обслуговування будинкових газових мереж. А поки люди на Петлюри, 7/22 сидять без газу.
Від себе додамо, що це вже типова історія для Полтави. Наприклад, таким чином без газу через аварію та відсутність договорів на обслуговування залишилися без послуги мешканці будинку на Великотирнівській, 20. «ЖЕО №2» не має ліцензії на проведення таких робіт, тому вважає, що це завдання для газовиків. «Полтавагаз» має іншу думку — комунальники мають укласти із ним договір на обслуговування будинкових мереж і сплачувати за це кошти.
Судова тяганина між комунальниками та газовиками ні до чого не призвела.
, «Полтавщина»