Gorozhanin.com.ua

Поліція Полтавщини перевірила 750 осіб та оперативно розкрила 56 злочинів за минулу добу

02 июня
09:43 2025

Протягом 1-2 червня 2025 року до Центру управління нарядами ГУНП області «102» від громадян надійшло понад 580 заяв і повідомлень про кримінальні події, факти домашнього насильства, конфлікти на побутовому ґрунті, адміністративні правопорушення, а також дані, що не підтвердилися, та інформацію, що не належить до компетенції поліції.

Із загальної кількості повідомлень 177 мали ознаки кримінальних правопорушень. Серед них:

  • 1 факт нанесення тяжких тілесних ушкоджень;
  • 18 крадіжок;
  • 5 фактів шахрайства;
  • 1 факт хуліганства та інші.

Поліція оперативно розкрила 56 злочинів та продовжує роботу щодо забезпечення публічної безпеки. У межах профілактичних заходів протягом доби перевірено близько 960 транспортних засобів і 750 осіб.

Поліція закликає громадян відповідально ставитися до обмежень воєнного часу, дотримуватися встановлених правил та повідомляти про підозрілі ситуації.

Інформацію щодо зниклих людей або обставин скоєння злочинів можна повідомити за номерами: (0532) 56-22-33 або 102. Також діє телеграм-бот Нацполіції «Народний месник» — @ukraine_avanger_bot для передачі даних про зрадників, колаборантів та підозрілих осіб.

Іван ШЕВЧЕНКО, «Полтавщина»


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Новое заявление Зеленского о Залужном 23 февраля 2026 года | Новости Украины

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.