Gorozhanin.com.ua

На сайті президента України зареєстрували петицію щодо легалізації еротики та порнографії

05 июля
21:38 2022

В Україні пропонують легалізувати порнографію й еротику. Для цього зареєстрували петицію, яка має зібрати 25 тисяч підписів за три місяці для того, щоб отримати офіційну реакцію.

4 липня львів’янин Тарас Сіромський зареєстрував на сайті президента петицію № 22/146438-еп «Про легалізацію еротики та порно на території України». На думку автора, декриміналізація відповідної статті у законі, наблизить країну до західного та європейського рівня, зніме стигматизацію з тих, хто цим займається і потребує таких послуг, а також стане додатковим джерелом надходження коштів у держбюджет.

«Більшість розвинених держав не мають заборон на порнографічну діяльність. В Україні цей закон («Про захист суспільної моралі» та ст. 301 Кримінального кодексу України — ред.) приймався з міжнародними зауваженням, що він порушує свободу слова. Крім того, даний закон не має жодного сенсу, адже усі, хто хоче зніматись у порно — може виїхати за кордон і піднімати економіку іншим державам. Відповідно, він лише шкодить економіці і правам людини в Україні. А суди за його порушення нагадують середньовіччя, що бентежить українців і шокує іноземців.

Сам закон дуже узагальнений і дає простір на його трактування по-різному. Зокрема, він погано пояснює, де еротика у мистецтві, а де еротика як порно, і була величезна кількість випадків, коли дівчат засуджували саме за еротику по статтях порнографії. Навіть на юридичних консультаціях юристи говорять, що від того, чи дати хабара залежить, як правоохоронна система трактуватиме законодавство. Цей закон розвиває корупцію і має бути негайно вилучений!

Величезна кількість грошей платників податків виділяється на закупки порнографічного матеріалу і пошуку «злочинців», хоча всім відома філософія, що без жертви не може бути злочину, замість того, щоб дії кіберполіції зосередити на боротьбі проти російських кібератак, проти російської дезінформації, ботів, замість того, щоб виділити кошти на українізацію інтернету. Тому пропоную стати правовою державою не лише на папері але і по факту.

Якщо взяти до уваги дослідження психологів, то у суспільствах, де немає цензури на оголення і секс взагалі не існує сексуальних злочинів, там немає психологічних відхилень на сексуальну тематику. Надмірна цензура, обмеження породжують в голові різні нездорові фантазії, провокують розвиток збочень і, відповідно, збільшують кількість сексуальних злочинів. Адекватними людьми еротика сприймається аналогічно до краси природи. Це мистецтво. Згадайте, хоча би грецькі олімпійські ігри (давні), погляньте на скульптури, які збереглись до наших часів…

Нам пора рухатись до цивілізованих держав, а не сидіти на рівні країн третього світу, які забороняють жінкам носити коротенькі спіднички чи роздягатись на пляжі. Тим більше зараз, коли багато людей втратили роботу і це ідеальний шанс принести гроші в українські бюджети, коли для багатьох — це єдиний спосіб спілкування з протилежною статтю через особливості зі здоров’ям чи місця перебування, коли такі закони суперечать свободі і цінностям «ЛГБТ» спільнот, коли навіть зараз в інтернеті існують еротичні спільноти від українок для підтримки українських солдат на фронті. Виходить, що ці дівчата, всі онліфанс- і вебкам моделі, які пожертвували гроші на ЗСУ автоматично попадають під кримінальну відповідальність. Тому зараз це дуже важливо зняти заборони на еротику та порно і легалізувати їх в Україні! Це доведе демократичність і свободу України, за яку ми зараз боремось!», — зазначає Тарас Сіромський.

У своєму тексті автор згадує, зокрема і ті випадки, які ми згадували на сторінках «Полтавщини». З останніх — харків’янка Дар’я, яка продавала підписку на Telegram-канал зі своїми нюдсами, отримала 3 роки умовно, а три кременчужанки за схожий бізнес також отримали умовні покарання та штрафи.

Наразі петиція львів’янина зібрала майже 500 підписів. Для того, щоби її розглянув президент, Уряд та інші державні органи, документ мають підписати 25 тисяч українців за 90 днів.

Зазначимо, що Тарас Сіромський кілька місяців тому реєстрував й іншу петицію на ту саму тематику. 4 січня 2022 він запропонував скасувати покарання за еротичну та порнографічну діяльність. Втім, петицію підписали тільки 75 людей, тож її розглядати не стали.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

    Труханов разом з генсеком ООН відвідали Одеський оперний театр, — ВІДЕО

Труханов разом з генсеком ООН відвідали Одеський оперний театр, — ВІДЕО

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY