Gorozhanin.com.ua

Минуло два роки війни, важкі два роки героїчної боротьби та захисту державного суверенітету і територіальної цілісності України

27 февраля
04:15 2024

Колектив кафедри післядипломної освіти лікарів-ортодонтів разом зі слухачами циклу «Спеціалізація» та клінічними ординаторами-іноземцями спільно зібрали «Коробки добра» для наших захисників та захисниць України і передали через волонтерів на фронт.

«Від щирого серця ми наповнили коробки солодощами, продуктами харчування, засобами особистої гігієни, речами першої необхідності, медикаментами і у кожну коробку поклали листи зі словами підтримки і щирої вдячності за мужність, сміливість, відданість та силу. Наші захисники потребують підтримки і теплоти сердець українців і бійцям вкрай важливо знати, що про них пам’ятають і на них чекають», — написали вони у повідомленні.

Ми не втомлюємося допомагати, тож сподіваємось, що наша справа зігріє воїнів душевним теплом та допоможе здобути Перемогу і Мир для нашої України. Дякуємо за невтомну працю, за відданість і відвагу! Слава Україні!

Прес-служба Полтавського державного медичного університету

www.pdmu.edu.ua 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Восстановление Киевщины: в КОВА рассказали, как в Миле продолжается реконструкция жилой многоэтажки

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.