Gorozhanin.com.ua

Кременчуцька ТЕЦ — стала власністю Полтавської обласної ради

15 октября
18:42 2022

Кременчуцька ТЕЦ – на балансі області. Нещодавно уряд ухвалив рішення про передачу цілісного майнового комплексу теплоелектроцентралі, а на 14-й сесії обласної ради депутати проголосували за те, щоб прийняти ТЕЦ у власність області

Як повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін:

— Такий формат запропонувала обласна адміністрація, щоб надалі відновити роботу теплоцентралі. ОВА стане локомотивом у цьому процесі. Обов’язково працюватимемо спільно з облрадою, містом, міжнародними партнерами під егідою Офісу Президента та Уряду. Дякую депутатам за таке важливе рішення. Держава, область і місто мають чіткий план. Усі дії скоординовані.

Найкращий варіант стабільного теплопостачання в Кременчуці – диверсифікувати теплопостачання, збудувавши автономні котельні по місту. Це наша основна мета зараз і на подальші роки.

Нагадаємо, що перед цим рішенням обласна рада звернулася до Уряду із відповідним проханням. ((https://poltava.to/news/67933/))

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Легка перемога Світоліної: харків`янка обіграла росіянку на турнірі в Дубаї

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.