Карантинні обмеження на центральному ринку Полтави: «нелегали» зібрали свої речі, а магазини торгують «онлайн»
Карантинні обмеження набули вибіркового характеру: «нелегали» частково зібрали речі, на речовому ринку торгівля не припинялася, на господарчому ринку («залізяки») продавці торгували «з-під поли», речові та побутові магазини пропонували забрати товари, які замовили в інтернеті
3 квітня у Полтавській громаді вступили в дію додаткові епідемічні заходи для запобігання поширенню COVID-19. Зокрема, відсьогодні не повинні працювати магазини, які не торгують продуктами та засобами захисту і антисептиками, а також непродовольчі ринки.
На центральному ринку Полтави під впливом поліції нелегальні торговці зібрали свій крам і припинили торгівлю. Однак на центральному речовому ринку торгівля не припинялася. Ворота ринку «Полімпекс» закриті на замок. Господарчій ринок на вулиці Новобазарній працював де-факто: якщо до ринку підходив потенційний покупець, то у нього запитували, що йому потрібно і просили зачекати. «Гібридно» торгували й низка непродовольчих магазинів. Вони вивісили оголошення, що товари можна забрати тим, хто попередньо замовив їх в інтернеті.
«Нелегали» забирають свої речі.
На інших точках торгівля не припиняється.
Ворота ринку «Полімпекс» закриті на замок.
Речник поліції області Юрій Сулаєв повідомив, що поліція разом із працівниками Держпродспоживслужби та міської Інспекції з благоустрою періодично проводять на ринках рейди. За останній час тільки поліція провела 18 таких рейдів. На порушників правил торгівлі складено 50 адмінпротоколів. За порушення дотримання карантинних вимог передбачена більш сувора відповідальність.
Нагадаємо, 1 квітня торговці одягом та побутовими товарами вийшли на площу перед Полтавською ОДА проти нових карантинних обмежень. Переважно це були підприємці речового ринку. Вони заздалегідь попередили, що ігноруватимуть рішення щодо карантинних обмежень. Як бачимо, свою обіцянку вони виконали, тому 3 квітня вийшли на роботу.
На господарчому ринку «залізяки» продавці торгували «з-під поли».
Магазини одягу пропонують забрати товари, які начебто замовили в інтернеті.
Овочевий ринок
Нагадаємо, що на початку місяця Інспекція з благоустрою припинила нелегальну торгівлю на центральному ринку. Однак згодом їх діяльність вирішили узаконити у формі «ярмарків».
, «Полтавщина»