Cуд арештував майно мережі готелів Reikartz — останні заявили про спробу рейдерського захоплення
У прокуратурі вважають, що мережа готелів належить російському бізнесмену Юрію Васіну, тоді як у компанії заявили, що власники мережі мають турецьке та ізраїльське громадянство
За клопотанням прокурорів Львівської обласної прокуратури накладено арешт на корпоративні права в розмірі майже 80% статутного капіталу мережі «Reikartz Hotel Group» на загальну суму понад 15,5 млн грн та на об’єкти нерухомості. Загальна сума арештованого майна становить понад 55 млн грн та її кінцевим бенефіціаром є громадянин РФ Юрій Васін. Назву мережі виданню Zaxid.net повідомили власні джерела.
За даними слідства, як йдеться на сайті Львівської обласної прокуратури, посадові особи ТОВ, до складу якого входить мережа готелів, за вказівкою бенефіціарного власника уклали ряд формальних договорів, щоб вивести кошти на підприємства нерезиденти, зареєстровані в Республіці Кіпр.
На теперішній час вживаються заходи для передачі арештованого в управління АРМА.
ТОВ «Рейкарц і партнери. Україна» налічує мережу в 60 готелів по всій Україні. Зокрема, й у Полтаві. Це готель «Reikartz Галерея Полтава», що розташований на вул. Європейській, 7.
Довідково. Власником полтавського ТОВ «Готель Галерея» є Юлія Іщейкіна, директором — Олена Василенко. 2020-й рік підприємство завершило з доходом 4 млн грн та чистим збитком у 1,2 млн грн.
Адміністрація готелю не має права самостійно коментувати таке рішення прокуратури, тому перенаправила нас на офіційну сторінку компанії, на якій міститься офіційна позиція:
— Те, що відбувається, нагадує спробу рейдерського захоплення або полювання на відьом, оскільки компетентним органам відомо, що власники компанії мають турецьке та ізраїльське громадянство, є противниками війни, режиму в РФ і є патріотами України, інвестуючи в Україну значні кошти з 2006 року.
Від початку війни компанії групи постійно допомагають ЗСУ, перераховуючи кошти на різні потреби. Основний власник компанії має дозвіл на роботу та посвідку на проживання в Україні з 2016 року, а також є податковим резидентом України.
Ми будемо оскаржувати ухвалене рішення, оскільки інформація, зазначена в заяві прокуратури, не відповідає дійсності. Ми закликаємо силовий блок не шукати ворогів там, де їх немає — тим самим підриваються основи ведення бізнесу іноземними інвесторами в Україні та погіршується інвестиційний клімат країни.
Наші готелі і далі продовжують свою роботу на всій території України. Інформація про блокування, або арешт рахунків не відповідає дійсності і жодним чином не вплине на виконання нами взятих на себе обов’язків.
Нагадаємо, раніше рішенням суду було передано АРМА 25% статутного капіталу Крюківського вагонобудівного заводу, які належали громадянину РФ.
, «Полтавщина»