Gorozhanin.com.ua

15 грн в приватному автобусі та 10 грн у тролейбусі — затвердили нові тарифи у громадському транспорті Полтави

03 июня
04:28 2022

Виконавчий комітет Полтавської міськради затвердив підвищення вартості проїзду у громадському транспорті. Рішення набере чинності з 11 червня.

Сьогодні, 2 червня, рішенням виконавчого комітету Полтавської міськради були затверджені нові тарифи на проїзд у комунальному та приватному транспорті міста. З 11-го червня квиток в приватному автобусі коштуватиме 15 грн, у комунальному автобусі  — 12 грн, у тролейбусі — 10 грн.

Такий захід вмотивували тим, що через паливну вартість дизельного пального та бензину суттєво зросла і виконувати перевезення за старими тарифами не просто не вигідно, а змушує водіїв і перевізників працювати «в мінус».

Рішення про підвищення вартості проїзду та правку щодо дати набрання чинності відповідного рішення підтримали 19 з 29 членів виконкому. Проти виступив 1 член виконкому, 3 утрималися, не голосував 1.

Окремо виконком планує ухвалити додаткові рішення, які стосуватимуться диференціації тарифів, транспортних карток та знижок («пакетних тарифів»). Про це у наступних матеріалах.

Нагадаємо, востаннє вартість проїзду у Полтаві змінювали у липні 2021 року. Тоді тарифи збільшили з 3 грн до 6 грн у тролейбусах та з 5 грн до 8 грн в автобусах.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

    Окупанти на ЗАЕС хочуть осушити охолоджувальні басейни, що може призвести до ядерної небезпеки

Окупанти на ЗАЕС хочуть осушити охолоджувальні басейни, що може призвести до ядерної небезпеки

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY