Gorozhanin.com.ua

Зеленський в останній момент продовжив заборону на російські соцмережі в Україні

15 мая
10:37 2020

vo

Російські соцмережі “Однокласники” та “Вконтакті” і надалі будуть заблоковані в Україні. Відповідний указ підписав президент України Володимир Зеленський.

Так, глава держави підписав указ №184, яким продовжив дію застосування санкцій до російських соцмереж. Зокрема, даним документом в Україні продовжено заборону на російські соціальні мережі “Вконтакті” і “Однокласники”.

Указом президента вводиться в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 14 травня 2020 року “Про застосування, скасування і внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”.

Слід зазначити, що контроль за виконанням рішення РНБО покладено на секретаря даного органу. Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Як відомо, початково рішення про блокування російських соцмереж в Україні, а також низки інформаційних порталів та інших ресурсів було прийнято у 2017 році. Указ підписав п’ятий президент України Петро Порошенко. Відповідно до документу, російські соцмережі було заблоковано в Україні терміном на три роки. Заборона відповідних ресурсів в Україні пов’язана із їхнім активним використанням російськими спецслужбами у пропагандистських цілях.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

У Василівському районі рятувальники відбуксирували 430 автівок, які застрягли на ґрунтовій дорозі

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY