Gorozhanin.com.ua

“Все давно за вас зробили”: Олену Зеленську розкритикували за перевірку якості харчування в школах

Февраль 14
15:13 2020

Олену Зеленську, дружину президента України, розкритикували за її заяву про те, що вона ініціює перевірки якості харчування у школах. Відповідні коментарі з’явились на сторінці Зеленської в Facebook.

Так, у рамках спеціального проєкту першої леді України з удосконалення системи шкільного харчування у 500 навчальних закладів поїхали спеціальні комісії, метою яких буде перевірка того, наскільки якісними є обіди учнів у школах.

За повідомленням Зеленської, результати перевірки будуть оголошені після 28 лютого.

“В Україні 15 103 школи, у яких навчається 4,113 млн дітей. Наявна статистика свідчить, що 94,5% шкіл мають їдальні або буфети, щоб забезпечувати дітей гарячим харчуванням. Та ж сама статистика каже, що гарячі обіди в школі отримують 70% учнів, 50% з яких – безкоштовно. Але всі ці дані говорять про кількість, і нічого – про якість”, – зауважила Зеленська.

В коментарях зазначили, що “не варто вигадувати велосипед”, адже меню для шкільного харчування вже давно було складено.

“Навіщо вигадувати велосипед? Євген Клопотенко розробив меню, враховані всі потреби школярів, калорійність, різноманіття, що вам ще потрібно?”, “Ця програма вже існує! Відкрийте очі! Скільки можна?!”, “Де 50% дітей харчуються безкоштовно? Було до грудня, далі і діти учасників АТО, і малозабезпечені стали їсти за гроші!”, – пишуть в коментарях.

Нагадаємо, нещодавно Олена Зеленська завела сторінку в Facebook і одразу нарвалась на шквал критики.

The post “Все давно за вас зробили”: Олену Зеленську розкритикували за перевірку якості харчування в школах appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Предиабет: половина людей с диабетом не знают о диагнозе

Читать всю статью