Gorozhanin.com.ua

Відставка Авакова: плани щодо подальшої долі міністра змінилися

Июнь 01
18:34 2020

Арсен Аваков може позбутися свого крісла, проте, це відбудеться не в найближчі дні. Якщо минулого тижня представники монобільшості в парламенті збиралися 1 червня голосувати за відставку міністра, то сьогодні стало відомо, що міністра внутрішніх справ Арсена Авакова хочуть заслухати у Верховній Раді з приводу ситуацій в Кагарлику та Броварах, а вже потім ставити на розгляд питання про припинення його повноважень.

Голова комітету Денис Монастирський заявив, що позачергове засідання комітету з питань правоохоронної діяльності Верховної Ради України відбудеться у понеділок о 15:00. В засіданні комітету візьмуть участь представники ДБР, Нацполіції і Генпрокуратури.

Там будуть розглянуті не тільки події у Броварах та Кагарлику, але й “інші випадки тортур, які були останнім часом, на яких етапах зараз знаходиться розслідування, яким чином відреагували органи досудового розслідування і як проходять судові розгляди”. Завдання комітету – з’ясувати, чи була адекватною реакція правоохоронної системи на вчинені правопорушення.

З приводу відставки міністра Авакова, Монастирський поки що нічого сказати не може. Члени фракції “Голос” почали збір підписів за відставку Арсена Авакова, однак, коли питання винесуть на порядок денний, ще не відомо.

“Я, як голова комітету, можу коментувати тільки те, що в компетенції комітету”, – сказав він, додавши, що кадрові питання по персоналіях “не будуть обговорюватися ні на комітеті, ні на фракції”, – зазначив він.

Раніше повідомлялося, що Арсен Аваков похвалився результатами першого дня роботи системи відеофіксації порушень ПДР.

The post Відставка Авакова: плани щодо подальшої долі міністра змінилися appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    В Запорожье произошел пожар в многоэтажке: спасатели эвакуировали владельца квартиры

В Запорожье произошел пожар в многоэтажке: спасатели эвакуировали владельца квартиры

Читать всю статью

Мы в соцсетях