Gorozhanin.com.ua

У Кабміні розповіли про проект Hyperloop в Україні: не вистачає 40 мільярдів доларів

Октябрь 29
23:24 2020

У Кабміні розповіли, що буде з проектом Hyperloop в Україні. У найближчому майбутньому його реалізації не намічається. Про це з жалем розповів віце-прем'єр-міністр-міністр стратегічних галузей промисловості Олег Уруський в інтерв'ю, яке він дав виданню "РБК-Україна".

За словами віце-прем'єра українська влада вирішила вийти з проекту Hyperloop. Причина такого рішення банально проста — немає грошей. При цьому Олег Уруський заявив, що мрія про "Гіперлуп" належить ще колишньому міністру інфраструктури Володимиру Омеляну. Однак зараз Україна змушена відмовитися від цієї затії. Зовсім не тому, що вона належить попереднику. Просто насправді у країни немає грошей, і такий дорогий проект сьогодні не на часі.

У Кабміні розповіли про проект Hyperloop в Україні: не вистачає 40 мільярдів доларів

"Він знятий. Я знаю, що попередній міністр інфраструктури був прихильником цього проекту. Я теж прихильник всього супернового, сучасного, прогресивного, але треба розуміти реалії нашого життя і те, наскільки Україна сьогодні здатна реалізувати такий дорогий проект", — заявив віце-прем'єр .

При цьому чиновник сказав, що він "був би щасливий", якби Україна змогла обзавестися своєю швидкісною залізницею. Як приклад він навів Францію, яка порівнянна з нашою країною по території. Там вже ходять потяги на швидкості в 350 кілометрів на годину. У нас теж могли б уже ходити, якби були гроші.

"Для цього нам треба близько 40 млрд доларів інвестицій, щоб побудувати нові шляхи під високошвидкісний транспорт", — говорить Олег Уруський.

Проте, на жаль, поки в Україні черга з інвесторів не стоїть.

Тим часом, Україна намагається хоча б трохи привести в порядок свої автодороги. На це кинуті всі наявні засоби. При цьому екс-міністр Омелян заявив, що Зеленський йде стопами Януковича, набираючи кредитів під будівництво доріг.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Главные новости 25 ноября в Запорожье и области в один клик

Читать всю статью

Мы в соцсетях