Gorozhanin.com.ua

Стало відомо, яку зарплату отримують судді Конституційного суду України

31 октября
19:34 2020

Стало відомо, яку зарплату отримують судді Конституційного суду України, яких нині скандально поминають через рішення КСУ закрити декларації чиновників і звільнити їх від кримінальної відповідальності за недостовірне декларування.

Дані про зарплати головних охоронців Конституції взяті з закритого ними реєстру НАЗК, розповідає obozrevatel.

Отже, як стало відомо, Олександр Тупицький, який очолює КСУ, у 2019 році в середньому отримував по 371 тисячі гривень на місяць. Зважаючи, що в тому ж 2019 середня зарплата в Україні становила 10,5 тисячі, платня голови КСУ в 35 разів перевищувала середню зарплату. Очевидно, що і трудовитрати Олександра Миколайовича при виконанні його службових повноважень також були пропорційно вище трудовитрат середнього українця.

Стало відомо, яку зарплату отримують судді Конституційного суду України Рядові судді Конституційного суду теж не бідували. Принаймні, у докарантинному 2019 році їхня середньомісячна зарплата становила по 335 тисяч гривень. Звичайно це нижче, ніж у топ-менеджерів "Укрпошти", "Укрзалізниці" і "Нафтогазу", алее так-сяк прожити можна.

Стало відомо, яку зарплату отримують судді Конституційного суду України Нагадаємо, через заблокований доступу до е-декларацій, НАЗК не зможе призначити на посади новообраних керівників місцевих органів влади. Адже за законом їх затверджують на посадах тільки після спеціальної перевірки їхніх декларацій, здійснюваної НАЗК. А оскільки у НАЗК доступів до реєстру немає, то і процес призначення може зупинитися.

Одночасно з цим КСУ також скасував кримінальну відповідальність чиновників за недостовірно зазначені відомості в їхніх електронних деклараціях.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Якими мають бути укриття у школах і садочках — вимоги ДСНС

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY