Gorozhanin.com.ua

Послаблення карантину в Україні: Зеленський анонсував відновлення роботи готелів

13 мая
18:38 2020

kar

Карантин в Україні було попередньо продовжено до 22 травня, однак вже з 11 травня в країні почали поступово послаблювати обмежувальні заходи. Загалом уряд запланував 5 етапів виходу країни з карантину. В рамках одного із них передбачається поновлення роботи готелів і хостелів.

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що роботи готелів торкнеться вже другий етап пом’якшення карантину в Україні.

Крім того, нове пом’якшення обмежувальних заходів торкнеться і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та спортивних змагань.

У своєму відеозверненні до українців Зеленський закликав всіх бути відповідальними під час карантину – дотримуватися заходів гігієни, залишатися вдома і носити маски.

Також глава держави озвучив дату початку другого етапу послаблення обмежувальних заходів.

“Другий етап пом’якшення карантину планується на 22 травня. Він торкнеться, зокрема, спортивних змагань, роботи готелів, проведення ЗНО та іншого”, – сказав президент.

Як відомо, карантин в Україні було введено в середині березня через пандемію коронавірусу. Згодом карантин продовжили до 24 квітня, потім – до 11 травня, а тоді – до 22 травня.

Нагадаємо, раніше стало відомо, коли і як запрацює метро.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Під Києвом патрульні розшукали зниклу 6-річну дитину

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.