Gorozhanin.com.ua

Новий міністр культури України – затятий прихильник цензури: що відомо про Олександра Ткаченко

Июнь 04
19:45 2020

Верховна Рада України проголосувала за призначення на посаду голови Міністерства культури нардепа від "Слуги народу" Олександра Ткаченка. Чим раніше встиг заявити про себе політик?

Олександр Ткаченко – один з активних прихильників введення жорсткої цензури у засобах масової інформації. Саме він, разом з іншими своїми однодумцями, займався просуванням законопроекту, який повинен був полегшити можливість блокування через суд будь-яких інформаційних порталів в Інтернеті.

Також документ, який підтримував Ткаченко, містив вимогу до медіа-ресурсів надати детальну інформацію про цензуру на новини і матеріали, в яких розповідається про події в СРСР і Російській Федерації.

Варто зазначити, що даний законопроект був підданий жорсткій критиці від багатьох журналістів України, а також від ряду міжнародних організацій. У результаті, проект закону про цензуру у ЗМІ повернули на доопрацювання в квітні 2020.

У велику політику Олександр Ткаченко прийшов з медіасередовища, потрапивши в парламент завдяки членству в партії "Слуга народу". Він обіймав посаду гендиректора 1+1 media, а до цього працював заступником гендиректора РЕН-ТВ в 2008 році в Москві. В Україні створював програми для каналів "УТ-1", 1+1 та "Інтер". Деякий час був головою "Нового каналу".

У часи президентства Віктора Ющенка Ткаченко на громадських засадах працював його радником.

З 2019-го року, після перемоги партії "Слуга народу" на дострокових парламентських виборах Олександр Ткаченко був обраний головою Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики в Раді.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський поскаржився на проблеми зі здоров’ям.

The post Новий міністр культури України – затятий прихильник цензури: що відомо про Олександра Ткаченко appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    В СМИ появилась информация, что принц Гарри и Уильям помирились

В СМИ появилась информация, что принц Гарри и Уильям помирились

Читать всю статью

Мы в соцсетях