Gorozhanin.com.ua

“Ніхто і не сумнівався”: в торговельних центрах закрили всі магазини, крім Roshen

Март 24
19:31 2020

В українськиї торговельних центрах закрили всі магазини, крім Roshen, що належить п’ятому президенту України та лідеру партії “Європейська солідарність” Петру Порошенку. Про це повідомляється на сторінці Klymenko Time в Facebook.

“Не сумніваємося, що якби за законом Петро Порошенко мав би закрити на карантин свої кондитерські магазини – він і тоді знайшов би вихід. Наприклад, поміняв би КВЕДи і взагалі – зробив би що завгодно, аби не припиняти бізнес”, – йдеться в повідомленні пабліку.

Також до допису додано фото оголошення, в якому йдеться про те, що в певному торговельному центрі закрито всі магазини, окрім Roshen.

Як відомо, в рамках карантинних заходів, введених у зв’язку із загрозою поширення коронавірусу, в Україні мають бути закриті всі торговельні центри, салони краси, перукарні, спортзали та магазини, окрім продуктових.

“Хто б сумнівався, що “крім магазину Рошен”, “Це вже жах абсолютний”, “Це вже шоколадний злочин якийсь”, “Хоч щось людське залишилося?”, “Ну, Клименко тайм, давайте об’єктивно. Як би ми не ставилися до Петюні, Рошен продає їжу, тобто продукти харчування”, – пишуть в коментарях.

Нагадаємо, раніше ми розповіли про те, як карантин вплинув на ціни на продукти.

The post “Ніхто і не сумнівався”: в торговельних центрах закрили всі магазини, крім Roshen appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Впервые за столетие: Рио-де-Жанейро откладывает традиционный карнавал

Читать всю статью

Мы в соцсетях