Gorozhanin.com.ua

Карантин в Україні продовжили до осені: Шмигаль розповів, що буде далі

22 июля
16:11 2020

Кабінет Міністрів вирішив продовжити карантин в Україні до 31 серпня. При цьому, регіони України розділять на чотири зони: зелену, жовту, помаранчеву і червону, в кожній з яких будуть задіяні свої обмеження. До осені вже недалеко, і залишається сподіватися, що як тільки діти в школу, так і всі інші зможуть повернутися до нормального життя.

За словами прем'єра Дениса Шмигаля, уряд вдосконалив принципи адаптивного карантину, які дозволять контролювати захворюваність коронавірусом в країні. Оцінювати рівень захворюваності в країні будуть не по кількістю хворих, а за динамікою перебігу хвороби, як це робиться в країнах Європейського Союзу.

"Сьогодні у нас на порядку денному планується продовження адаптивного карантину в Україні до 31 серпня. Ми всі бачимо, що зараз такий формат і підхід до карантинних заходів дає свої результати і дозволяє нам контролювати рівень захворюваності в Україні", — сказав Шмигаль.

Карантин продовжили до осені, не більше, так як глава держави заявив, що всі вже втомилися від карантину, тому необхідно визначити чіткі рамки. На думку Зеленського, продовжити протиепідемічні заходи необхідно максимум на місяць.

На сьогоднішній день в Україні зафіксовано 829 нових випадків коронавірусної інфекції. Найбільший приріст хворих спостерігається в Києві (132), Львівській (124), Івано-Франківській (78) областях.

Незважаючи на те, що столиця лідирує за кількістю хворих, 21 липня карантин у Києві частково послабили. Зокрема, відновлено роботу шести муніципальних санаторних закладів для дітей. При цьому, дитячі оздоровчі заклади будуть заповнені лише на 50%.

Також повідомлялося, що ще десять країн світу відкрили свої кордони для українців за найближчі тижні, і в даний час з України можна в'їхати в 39 країн.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

У Запоріжжі зіткнулися два легкових автомобіля на вулиці Перемоги

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY