Gorozhanin.com.ua

Галкін спародіював зустріч Путіна і Лукашенка: білоруси високо оцінили талант коміка

Сентябрь 15
14:07 2020

Президенти Росії і Білорусі провели 4-годинні переговори в Сочі. Про те, як все було, припустив комік і телеведучий Максим Галкін. Його пародія на зустріч Путіна і Лукашенка вийшла дуже правдоподібною і дуже смішною. «Цікаво? Так отож!"

На своїй сторінці в Інстаграм чоловік Алли Борисівни Пугачової опублікував свою нову пародію на політичну тематику. Максим Галкін в ролику примудрився однаково реалістично зобразити і Володимира Путіна, і Олександра Лукашенка.

У пародії Галкіна глави двох держав обговорювали «нові перехоплення» переговорів лідерів західних країн, дзвінок Ангели Меркель в піцерію. Крім того, було піднято питання пандемії коронавируса в Білорусі.

Цікаво, що багато коментарі під роликом Максима Галкіна були залишені громадянами Білорусі. Людям сподобалося, як артист підкреслив багато гострих для них питань.

«Як завжди-гостро і талановито !!! Молодець !!!! » , « Це єдина пародія, яка за весь місяць наших змін, нашої боротьби і наших сліз, викликала у мене щирі позитивні емоції і сміх, хоча зараз це реально дуже важко … Дякую Вам Максим » , « Спасибі Максим за злобу дня у вас звичайно смішно. Але і оригінал це якийсь стендап шоу суцільне »,« Браво !! Максим, не перестаю захоплюватися, як чітко ви помічаєте абсурдність того, що відбувається! А, головне, не боїтеся !! ??? ми з вами !! » , « Спасибі, Максим! Нам, білорусам, важлива підтримка і солідарність! Спасибі!"

Нагадаємо, Максим Галкін і Алла Пугачова з аніматорами та оркестром проводили двійнят Лізу і Гаррі в 1 клас.

Share

Статьи по теме

Последние новости

В Харькове из-за строительства ТРЦ перекроют улицу Пушкинскую

Читать всю статью

Мы в соцсетях